TORTOWNICA STOŻKOWA PREMIUM BAKING  BIRKMANN 32 CM

TORTOWNICA STOŻKOWA PREMIUM BAKING BIRKMANN 32 CM

882 096

190,00 zł

142,50 zł

Dostępnych w magazynie: 1

Koszt wysyłki: od 9,90 zł

Wysyłamy do 48h

BIRKMANN

Średnica: 32cm

Wysokość: 6cm

Pojemność: ok 3L

Forma stożkowa z kolekcji Premium Baking, marki Birkmann. Tortownica pozwala na upieczenie naprawdę dużego ciasta. Zwężający się ku podstawie pierścień, pozwala na stworzenie oryginalnej formy wypieku.

Forma wykonana została ze stali węglowej. Posiada warstwę wyjątkowo trwałej nieprzywieralnej powłoki marki Whitford, która ułatwia wyciąganie wypieków z formy oraz jej czyszczenie po zakończeniu pieczenia. Sprzyja to również równomiernemu rozprowadzaniu ciepła.

Dno formy jest dodatkowo pokryte specjalną emalią dzięki czemu można również wykorzystać specjalistyczne narzędzia do krojenia ciast (łopatki, noże) bezpośrednio w formie, nie ryzykując zadrapania powierzchni.

Szczelna tortownica, posiada wystający rant dna, ułatwiający przenoszenie formy oraz dodatkowo ją uszczelniający. Wyjątkowo wysoki pierścień formy posiada mocną klamrę wykonaną ze stali nierdzewnej. Pozwala ona na całkowite otworzenie formy a nie tylko jej powiększenie jak w innych tortownicach, co wydatnie zwiększa szanse na wyjęcie ciasta z formy bez uszkodzenia.

Przeznaczona do stosowania w piekarnikach do temperatury 230oC.

Forma jest zapakowana w ozdobne pudełko i stanowi doskonały pomysł na prezent.

Myć tylko ręcznie.

Ostatnio przeglądane

Polecamy

scroll
Wykorzystujemy pliki cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką cookies. Sam możesz określić warunki przechowywania lub dostępu w przeglądarce.