PATELNIA DO NALEŚNIKÓW CARBONE STEEL

PATELNIA DO NALEŚNIKÓW CARBONE STEEL 26 CM

D-5120-26

114,00 zł

Koszt wysyłki: od 9,90 zł

Produkt chwilowo niedostępny

DE BUYER

Średnica: 26 cm

Głębokość: 1,5 cm

Średnica dna: 22 cm

Wysokiej jakości patelnia ze stali węglowej, francuskiej firmy de Buyer, z linii Carbone Plus. Z uwagi na małą głębokość, doskonale sprawdza się przy smażeniu naleśników. Niski rant ułatwia ich obracanie na drugą stronę.

Wykonana z grubej, wysokiej jakości, praktycznie niezniszczalnej stali, która nagrzewa się szybko i równomiernie rozprowadza ciepło.

Poprzez stopniowe sezonowanie patelnia nabiera właściwości nieprzywieralnych - im częściej jest używana, tym mniej przywierają do niej potrawy. Lekki, czarny nalot jest efektem tego procesu.

Nitowana rączka o ergonomicznym kształcie nie nagrzewa się w trakcie smażenia..

Każdorazowo, po zakończeniu smażenia należy przeprowadzić deglasowanie patelni,  następnie spłukać ją ciepłą wodą, wysuszyć i leciutko natłuścić. Przechowywać w suchym miejscu. Do czyszczenia patelni nie należy używać detergentów.

Podczas przechowywania nienaoliwionej patelni, w wyniku wilgotności powietrza, na powierzchni mogą się pojawić delikatne ślady rdzy. Można je łatwo usunąć za pomocą soku z cytryny.

Przed pierwszym użyciem konieczne jest sezonowanie patelni: gotuj ok 200 ml wody z obierkami ziemniaków aż zaczną się przypalać, wylej zawartość i wypłucz patelnię, zalej patelnię cienką warstwa oleju i smaż, wytrzyj papierem.

Myć tylko ręcznie.

Może być używana na wszystkich rodzajach kuchenek, włącznie z indukcją, oraz w piekarniku.

De Buyer to francuska manufaktura wytwarzająca naczynia kuchenne najwyższej jakości. Założona w 1830 roku, we wsi Le Val-d'Ajol w departamencie Vosges, ma dziś w swojej ofercie ponad 3.000 modeli produktów ze stali, stali nierdzewnej, nieprzywieralnego aluminium, miedzi.

Produkty tej firmy powstają głównie z myślą o profesjonalistach, jednakże w odpowiedzi na potrzeby klientów stworzono także serie naczyń do domowego użytku.

Ostatnio przeglądane

inni klienci kupili również

Polecamy

scroll
Wykorzystujemy pliki cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką cookies. Sam możesz określić warunki przechowywania lub dostępu w przeglądarce.