WOK CARBON PLUS 35 CM DE BUYER

WOK CARBON PLUS 35 CM DE BUYER

D-5114-35

289,00 zł

Koszt wysyłki: od 9,90 zł

Produkt chwilowo niedostępny

DE BUYER

Średnica: 35.5cm

Grubość: 1.5mm

Klasyczny, duży wok wykonany ze stali węglowej, firmy de Buyer, serii Carbon Plus.

Wok jest doskonały do przyrządzania potraw kuchni azjatyckiej. Nagrzewa się do wysokich temperatur, dzięki czemu jest idealny do szybkiego przygotowania zdrowych, dietetycznych potraw, z niewielką ilością tłuszczu.

Ergonomiczny, przynitowany uchwyt wyprofilowany w stylu francuskim jest praktycznie niezniszczalny i nie nagrzewa się w trakcie smażenia.

Wykonany z wysokiej jakości stali, która nagrzewa się szybko i równomiernie rozprowadza ciepło.

Wok stalowy z czasem nabiera właściwości nie przywieralnych - im częściej jest używany, tym mniej przywierają do niego potrawy. Lekki, czarny nalot węglowej patyny jest efektem tego procesu.

Konieczne jest sezonowanie woka przed pierwszym użyciem: gotuj ok 200 ml wody z obierkami ziemniaków aż zaczną się przypalać, wylej zawartość i wypłucz wok, zalej cienką warstwa oleju i smaż, wytrzyj papierem. Utrzymanie woka w idealnym stanie, wymaga zaledwie kilku drobnych kroków: ostudź po użyciu, zmyj ciepłą wodą, wysusz i delikatnie naoliw. Przechowuj w suchym miejscu.

Podczas przechowywania nienaoliwionego woka, w wyniku wilgotności powietrza, na powierzchni mogą się pojawić delikatne ślady rdzy. Można je łatwo usunąć za pomocą soku z cytryny.

Może być używany na wszystkich rodzajach kuchenek, włącznie z indukcją.

Do stosowania na kuchni indukcyjnej polecamy wykorzystać podstawkę zaprojektowaną tak, aby utrzymać półkolisty wok w stabilnej pozycji.

Myć tylko ręcznie. Nie używaj detergentów i nie myj w zmywarce.

De Buyer to francuska manufaktura wytwarzająca naczynia kuchenne najwyższej jakości. Założona w 1830 roku, we wsi Le Val-d'Ajol w departamencie Vosges, ma dziś w swojej ofercie ponad 3.000 modeli produktów ze stali, stali nierdzewnej, nieprzywieralnego aluminium, miedzi.

Produkty tej firmy powstają głównie z myślą o profesjonalistach, w odpowiedzi na potrzeby klientów stworzono także serie naczyń do domowego użytku.

Ostatnio przeglądane

inni klienci kupili również

Polecamy

scroll
Wykorzystujemy pliki cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką cookies. Sam możesz określić warunki przechowywania lub dostępu w przeglądarce.