DZIEŃ DOBRY I CO DALEJ?

DZIEŃ DOBRY I CO DALEJ?

9788373017801

43,90 zł

Koszt wysyłki: od 9,90 zł

Produkt chwilowo niedostępny

Dzień dobry... i co dalej? Jak zmienić swój scenariusz życiowy aby być szczęśliwym.

Autor: Eric Berne

Przekład: Maciej Karpiński

Zmień swój scenariusz życiowy i bądź szczęśliwy

Umiejętność porozumiewania się z innymi ludźmi kształtuje nasze życie. Życie każdego z nas toczy się zaś według scenariusza, który tworzymy we wczesnym dzieciństwie. Scenariusz może być smutny, może być też pełen sukcesów; decyduje, w jaki sposób odnosimy się do przyjaciół, kogo poślubiamy, a nawet w jakim łożu zakończymy życie.

Berne demonstruje w tej książce, jak powstaje taki scenariusz, jak wprowadzany jest w życie i – co najważniejsze – jak każdy z nas może go zmienić, aby zakończył się szczęśliwie…

Eric Berne był amerykańskim psychiatrą. Zdobył powszechne uznanie jako twórca analizy transakcyjnej, ale dopiero po wydaniu książki W co grają ludzie? jego metody stały się popularne na całym świecie. Prowadził praktykę kliniczną oraz seminaria naukowe, działał aktywnie w towarzystwach psychiatrycznych. W Polsce ukazały się dwie jego książki: Dzień dobry... i co dalej? i Seks i kochanie.

Liczba stron: 520

Format: 150x225

Ostatnio przeglądane

Polecamy

scroll
Wykorzystujemy pliki cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką cookies. Sam możesz określić warunki przechowywania lub dostępu w przeglądarce.