EMALIOWANA MASELNICA Z DREWNIANĄ POKRYWKĄ NIEBIESKA GARDEN TRADING

EMALIOWANA MASELNICA Z DREWNIANĄ POKRYWKĄ NIEBIESKA GARDEN TRADING

BDEN05

95,00 zł

Dostępnych w magazynie: 1

Koszt wysyłki: od 9,90 zł

Wysyłamy do 24h

GARDEN TRADING

Wymiary: 15 cm x 10 cm x 6.5 cm

Maselnica emaliowana firmy Garden Trading, z drewnianą pokrywką. Stylizowana na połowę XXw, o delikatnie zaokrąglonym kształcie. Maselnica jest pojemna, z powodzeniem zmieści standardową kostkę masła 250g. Jest odporna na zadrapania, a także na wpływ substancji chemicznych.

Piękne połączenie nasyconego koloru niebieskiego z bielą nadaje jej ponadczasowego wyglądu, dzięki czemu doskonale będzie się prezentować zarówno w nowoczesnej, jak i tradycyjnej kuchni. Dołączona do maselnicy solidna pokrywa wykonana jest z drewna bukowego.

Maselnicę łatwo utrzymamy w czystości dzięki jej gładkiej, emaliowanej powierzchni oraz możliwości mycia w zmywarce.

Pokrywkę należy myć ręcznie i unikać jej namaczania, gdyż może to spowodowac wypaczenie drewna.

Odporna na wysoką temperaturę.

Marka Garden Trading wywodzi się z Wielkiej Brytanii. W jej ofercie możemy znaleźć oryginalne i praktyczne produkty, wykonane z wysokiej jakości materiałów, często inspirowane klasycznymi wzorami w stylu retro. W ofercie Garden Trading możemy znaleźć piękne i funkcjonalne przybory kuchenne, akcesoria do ogrodu, meble, oświetlenie i wiele więcej. Marka ceniona za prostotę, oryginalność, za wykorzystywanie w produktach naturalnych materiałów tj. drewno, metal, szkło.

Ostatnio przeglądane

Polecamy

scroll
Wykorzystujemy pliki cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką cookies. Sam możesz określić warunki przechowywania lub dostępu w przeglądarce.