ZABAWKA KONSRUKCYJNA KINOPTIK ROBOTY DJECO

ZABAWKA KONSTRUKCYJNA KINOPTIK ROBOTY DJECO

DJ05611

115,00 zł

Dostępnych w magazynie: 1

Koszt wysyłki: od 9,90 zł

Wysyłamy do 24h

DJECO

Magnetyczne puzzle KINOPTIK ROBOTY firmy Djeco, to wspaniała zabawa w układanie robotycznych konstrukcji, wzbogacona o ruchome efekty wizualne. Układanka przypomina bardzo starą technikę animacji "ombro cinema", opartą na iluzji optycznej.

Dołączona do zestawu paskowana folia pozwala ożywić ułożone roboty. Aby stworzyć iluzję ruchu, wystarczy przyłożyć folię do obrazka i bardzo powoli przesuwać ją od jednej krawędzi do drugiej.

Miłośnicy puzzli i robotów z pewnością docenią pierwsze próby poruszania obrazem i animowanej zabawy.

Do dyspozycji 58 elementów układanek, arkusz folii do poruszania obrazem, oraz podkładka magnetyczna. W zestawie również książeczka z propozycjami robotów do ułożenia.

Polecamy dzieciom w wieku 4lat+.

Djeco to francuska firma założona w 1954 roku. Niezwykle popularny i uznany producent zabawek rozwijających wyobraźnię dziecka oraz kreatywnych zestawów plastyczno-artystycznych. Zespół projektantów oraz ilustratorów Djeco pracuje w siedzibie firmy w Paryżu, często współpracując przy tworzeniu ze znanymi artystami. Zabawki Djeco charakteryzują się żywą kolorystyką, ciekawym wzornictwem oraz doskonałą jakością. Wszystkie spełniają europejskie normy bezpieczeństwa.

Ostatnio przeglądane

Polecamy

scroll
Wykorzystujemy pliki cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką cookies. Sam możesz określić warunki przechowywania lub dostępu w przeglądarce.