PUZZLE DJECO - RAINBOW TIGERS

PUZZLE DJECO - RAINBOW TIGERS

DJ07647

66,00 zł

Dostępnych w magazynie: 1

Koszt wysyłki: od 9,90 zł

Wysyłamy do 24h

DJECO

Wyjątkowe, prześliczne panoramiczne puzzle od firmy Djeco. Pełne detali, w tajemniczej kolorystyce będą wyzwaniem i prawdziwą przyjemnością dla wszystkich starszych dzieci.

Obrazek autorstwa Martyny Zoltaszek jest wyjątkowo barwny, przedstawia tajemnicze dzikie zwierzęta w wśród bujnej roślinności i kwiatów.

Puzzle składają się z 100 elementów, starannie wykonanych z wytrzymałego kartonu. Do pudełka dołączony jest plakat z ilustracją w rzeczywistym rozmiarze. Powieszony na ścianie w dziecięcym pokoju będzie stanowić oryginalną dekorację, a podczas układania może pomóc w poszukiwaniu odpowiednich fragmentów.

Wymiary ułożonego obrazka: 97 x 33cm

Liczba elementów: 1000

Polecamy dzieciom w wieku 9lat+.

Djeco to francuska firma założona w 1954 roku. Niezwykle popularny i uznany producent zabawek rozwijających wyobraźnię dziecka, jak również zestawów plastyczno-artystycznych. Zabawki Djeco charakteryzują się żywą kolorystyką, ciekawym wzornictwem oraz doskonałą jakością.

Ostatnio przeglądane

Polecamy

scroll
Wykorzystujemy pliki cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką cookies. Sam możesz określić warunki przechowywania lub dostępu w przeglądarce.