PUZZLE LONDJI - A E I O U

PUZZLE LONDJI - A E I O U

PZ002U

69,00 zł

51,75 zł

Dostępnych w magazynie: 1

Koszt wysyłki: od 9,90 zł

Wysyłamy do 48h

LONDJI

Puzzle A E I O U marki Londji dedykowane są młodszym dzieciom. Puzzle są ciekawie zaprojektowane i składają się z pięciu osobnych układanek, o kształcie samogłoski. Układanki są złożone z różnej ilości elementów. Każda z nich przedstawia zwierzątko, którego nazwa w języku angielskim zaczyna się od tej właśnie samogłoski.

A jak aligator, E jak elephant, I jak iguana, O jak octopus, U jak unicorn...

Elementy są duże, wygodne do układania przez niewprawne jeszcze ręce kilkulatków, a obrazki śliczne, w przyjaznej kolorystyce.

Puzzle polecamy dzieciom w wieku 3/6 lat.

Londji to hiszpańska marka tworząca gry i zabawki dla dzieci, których wyjątkowość wypływa z połączenia w tradycyjnych formach ponadczasowych wartości z prawdziwą sztuką. Piękny wachlarz produktów tworzą puzzle, domina, kalejdoskopy, teatrzyki cieni.

Wszystkie produkty Londji są produkowane w Barcelonie w zgodzie z normami European Toy Safety Standard EN71. Są bardzo starannie wykonane z wykorzystaniem surowców odzyskanych w procesie recyclingu.

Ostatnio przeglądane

Polecamy

scroll
Wykorzystujemy pliki cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką cookies. Sam możesz określić warunki przechowywania lub dostępu w przeglądarce.