LALECZKA KOKESHI LUCIE KAAS - SPACEMAN

LALECZKA KOKESHI LUCIE KAAS - SPACEMAN

SI02SP

158,00 zł

Dostępnych w magazynie: 4

Koszt wysyłki: od 9,90 zł

Wysyłamy do 24h

Lucie Kaas ApS

Wymiary: 14.5cm

Laleczka drewniana Kokeshi duńskiej marki Lucie Kaas. Wyjątkowy, designerski przedmiot, będący symbolem japońskiej kultury i tradycji.

Drewniane laleczki duńskiej marki Lucie Kaas to ciekawy i niebanalny element wystroju dowolnego wnętrza. Jako dodatek do aranżacji wyraźnie wzbogaca dowolmną przestrzeń. Wszystkie Kokeshi Lucie Kaas mają ten sam kształt i wielkość. Dekorowane są jednak precyzyjnym malowaniem, które każdą z figurek czyni jedyną w swoim rodzaju. Laleczka Spaceman będzie doskonałym dodatkiem także do dziecięcego pokoju i jako niezwykle sympatyczny detal z pewnością będzie przyciągać spojrzenia gości.

Lucie Kaas to młoda, duńska marka, która bardzo dynamicznie się rozwija i jest rozpoznawalna już w ponad 30 krajach. Jej sukces to nie tylko tworzywo, ale przede wszystkim bardzo staranny dobór projektów i projektantów tworzących dla marki. Za każdym produktem Lucie Kassa kryje się historia, a oprócz swojej funkcjonalnej roli, stanowią one także wyjątkowy element wystroju wnętrza.

Ostatnio przeglądane

Polecamy

scroll
×

Wykorzystujemy pliki cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką cookies. Sam możesz określić warunki przechowywania lub dostępu w przeglądarce.