LALECZKA KOKESHI LUCIE KAAS - SALVADOR

LALECZKA KOKESHI LUCIE KAAS - SALVADOR

SI02SA

158,00 zł

Koszt wysyłki: od 9,90 zł

Produkt chwilowo niedostępny

Lucie Kaas ApS

Wymiary: 14.5cm

Laleczka drewniana Kokeshi przedstawiająca postać hiszpańskiego malarza Salvadora Dali, jednego z największych artystów wszech czasów. Tradycyjna forma laleczki Kokeshi to symbol zarówno japońskiego designu, jak i japońskiej kultury.

Drewniana laleczka duńskiej marki Lucie Kaas to wyjątkowy element wystroju dowolnego wnętrza. Jako dodatek do aranżacji wyraźnie wpływa na atmosferę i nastrój. Postacie przedstawiane prostym malowaniem zachowują charakterystyczne dla ekspresji wielkich mistrzów cechy, dzięki czemu ich tożsamość nie budzi wątpliwości.

Lucie Kaas to młoda, duńska marka, która bardzo dynamicznie się rozwija i jest rozpoznawalna już w ponad 30 krajach. Jej sukces to nie tylko tworzywo, ale przede wszystkim bardzo staranny dobór projektów i projektantów tworzących dla marki. Za każdym produktem Lucie Kassa kryje się historia, a oprócz swojej funkcjonalnej roli, stanowią one także wyjątkowy element wystroju wnętrza.

Ostatnio przeglądane

Polecamy

scroll
×

Wykorzystujemy pliki cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką cookies. Sam możesz określić warunki przechowywania lub dostępu w przeglądarce.