LALECZKA KOKESHI LUCIE KAAS - FRIDA

LALECZKA KOKESHI LUCIE KAAS - FRIDA

SI01FR

158,00 zł

Koszt wysyłki: od 9,90 zł

Produkt chwilowo niedostępny

Lucie Kaas ApS

Wymiary: 14.5cm

Laleczka drewniana Kokeshi duńskiej marki Lucie Kaas. Wyjątkowy, designerski przedmiot, będący symbolem japońskiej kultury i japońskiego designu, a poprzez spersonalizowane malowanie oddający hołd fascynującej meksykańskiej malarce, Fridzie Kahlo.

Drewniane laleczki duńskiej marki Lucie Kaas to wyjątkowy element wystroju dowolnego wnętrza. Jako dodatek do aranżacji wyraźnie wpływa na atmosferę i nastrój. Wszystkie Kokeshi Lucie Kaas mają ten sam kształt i wielkość. Poprzez proste malowanie zachowują jednakże charakterystyczne dla ekspresji wielkich mistrzów cechy, dzięki czemu ich tożsamość nie budzi wątpliwości.

Laleczka Kokeshi to wyjątkowy pomysł na prezent dla bliskiej osoby.

Lucie Kaas to młoda, duńska marka, która bardzo dynamicznie się rozwija i jest rozpoznawalna już w ponad 30 krajach. Jej sukces to nie tylko tworzywo, ale przede wszystkim bardzo staranny dobór projektów i projektantów tworzących dla marki. Za każdym produktem Lucie Kassa kryje się historia, a oprócz swojej funkcjonalnej roli, stanowią one także wyjątkowy element wystroju wnętrza.

Ostatnio przeglądane

inni klienci kupili również

Polecamy

scroll
Wykorzystujemy pliki cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką cookies. Sam możesz określić warunki przechowywania lub dostępu w przeglądarce.