PLAKAT VISSEVASSE - EAT GOOD FOOD 30 X 40 CM

PLAKAT VISSEVASSE - EAT GOOD FOOD 30 X 40 CM

F-2016-118-M

149,00 zł

89,40 zł

Dostępnych w magazynie: 4

Koszt wysyłki: od 9,90 zł

Wysyłamy do 48h

ViSSEVASSE ApS

Wymiary : 30 x 40cm

Pastelowy plakat, duńskiej marki Vissevasse, Eat Good Food. Oryginalny element dekoracji wnętrz, który zarówno samodzielnie, jak i w towarzystwie innych grafik, efektownie, a równocześnie subtelnie dopełni ścienną kompozycję. Doskonały do jadalnianych przestrzeni i restauracyjnych wnętrz.

Plakat zapakowany jest w tekturową tubę.

Plakaty Vissevasse drukowane są w Dani, w przyjaznej środowisku drukarni. Do druku wykorzystuje się bardzo wysokiej jakości papier 170g, matowy MultiArt. Dzięki matowemu wykończeniu jego powierzchnia jest anytyrefleksyjna i pięknie oddaje kolory. Papier jest wytrzymały na upływ czasu, jednakże nie zaleca się wieszania plakatów w nasłonecznionym miejscu.

Duńska firma Vissevasse swoje początki wiązała z projektowaniem plakatów, które stanowią wyjątkowy element dekoracyjny wnętrz. Ich projekty, zarówno graficzne jaki fotograficzne, przywołują wspomnienia, wywołują emocje, przykuwają uwagę, a przede wszystkim tworzą wyjątkową atmosferę. Z biegiem czasu firma rozszerzyła ofertę o nowe, wyjątkowe, linie produktów.

Ostatnio przeglądane

Polecamy

scroll
Wykorzystujemy pliki cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką cookies. Sam możesz określić warunki przechowywania lub dostępu w przeglądarce.Z powodu przerwy technicznej złożone zamówienia
będą realizowane od dnia 24.06.2019 r.