KOMPLET 3 DREWNIANYCH TAC MADAM STOLTZ

KOMPLET 3 DREWNIANYCH TAC MADAM STOLTZ

HYGY-160422

155,00 zł

93,00 zł

Dostępnych w magazynie: 2

Koszt wysyłki: od 9,90 zł

Wysyłamy do 48h

MADAM STOLTZ

Wymiary:

20 x 16 x 3cm

32 x 18 x 3cm

40 x 26 x 3cm

Komplet trzech, pięknie naturalnych tac, duńskiej marki Madam Stoltz. Tace są wykonane w trzech praktycznych rozmiarach, wyjątkowo prezentujących się także zestawionych  na regale czy kredensie.

Tace wykonano z olejowanego drewna paulowni. Są pięknie ukształtowane i oprócz swojej funkcjonalności pełnią także rolę wyjątkowego dodatku aranżacyjnego.

Bezpieczne dla żywności.

Projekty duńskiej firmy Madam Stoltz, to przede wszystkim naturalne surowce i proste surowe formy inspirowane naturą. Projektantka, Pernille Stoltz, czerpie nie tylko ze skalistych, smaganych wiatrem i wodą wybrzeży Bornholm, gdzie założyła swoją firmę w roku 1995, ale także ze swoich dalekich podróży i fascynacji jaką obdarzyła dalekowschodnie Indie.

Właśnie Indie, ten pełen kontrastów kraj, Pernille nazywa swoim drugim domem i niezmiennie czerpie z niego inspiracje. Dalekowschodnia kultura, fascynacja azjatyckim stylem życia, w połączeniu z kreatywnością przekuta zostaje w firmie Madam Stoltz na bogatą ofertę nietuzinkowych projektów.

Ostatnio przeglądane

Polecamy

scroll
Wykorzystujemy pliki cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką cookies. Sam możesz określić warunki przechowywania lub dostępu w przeglądarce.