KALEJDOSKOP LONDJI - PARYŻ

KALEJDOSKOP LONDJI - PARYŻ

CD031

48,00 zł

Dostępnych w magazynie: 1

Koszt wysyłki: od 9,90 zł

Wysyłamy do 24h

LONDJI

Średnica: 3.8 cm

Długość: 19.4cm

Kalejdoskop to urocza zabawka optyczna, która od dawien dawna bawi dzieci, a i u dorosłych przywołuje wspomnienia i sentymentalny uśmiech. Pięknie ozdobiona paryskim symbolem tekturowa tulejka zachęca do zajrzenia do środka przez maleńką dziurkę, a wewnątrz magia z ruchomych szkiełek. Obracając kalejdoskop widzimy jak pięknie zmieniają się iluzoryczne obrazy tworzone z odbić otaczającej nas przestrzeni.

Polecamy dzieciom w wieku 3lat+

Londji to hiszpańska marka tworząca gry i zabawki dla dzieci, których wyjątkowość wypływa z połączenia w tradycyjnych formach ponadczasowych wartości z prawdziwą sztuką. Piękny wachlarz produktów tworzą puzzle, domina, kalejdoskopy, teatrzyki cieni.

Wszystkie produkty Londji są produkowane w Barcelonie w zgodzie z normami European Toy Safety Standard EN71. Są bardzo starannie wykonane z wykorzystaniem surowców odzyskanych w procesie recyclingu.

Ostatnio przeglądane

Polecamy

scroll
Wykorzystujemy pliki cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką cookies. Sam możesz określić warunki przechowywania lub dostępu w przeglądarce.