KALEJDOSKOP LONDJI - LONDYN

KALEJDOSKOP LONDJI - LONDYN

CD032

48,00 zł

Koszt wysyłki: od 9,90 zł

Produkt chwilowo niedostępny

LONDJI

Średnica: 3.8 cm

Długość: 19.4cm

Kalejdoskop dla dzieci hiszpańskiej marki Londji. Urocza zabawka optyczna, która od dawien dawna bawi dzieci, a i u dorosłych przywołuje wspomnienia i sentymentalny uśmiech. Pięknie ozdobiona tekturowa tulejka zachęca do zajrzenia do środka przez maleńką dziurkę, a wewnątrz magia z ruchomych szkiełek. Obracając kalejdoskop widzimy jak pięknie zmieniają się iluzoryczne obrazy tworzone z odbić otaczającej nas przestrzeni.

Kalejdoskop z zewnątrz jest ciekawie ozdobiony symbolem Londynu. Big Ben ze sterty książek i babcinego zegarka, pięknie się prezentuje w nowej odsłonie.

Polecamy dzieciom w wieku w wieku 3lat+.

Londji to hiszpańska marka tworząca gry i zabawki dla dzieci, których wyjątkowość wypływa z połączenia w tradycyjnych formach ponadczasowych wartości z prawdziwą sztuką. Piękny wachlarz produktów tworzą puzzle, domina, kalejdoskopy, teatrzyki cieni.

Wszystkie produkty Londji są produkowane w Barcelonie w zgodzie z normami European Toy Safety Standard EN71. Są bardzo starannie wykonane z wykorzystaniem surowców odzyskanych w procesie recyclingu.

Ostatnio przeglądane

Polecamy

scroll
Wykorzystujemy pliki cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką cookies. Sam możesz określić warunki przechowywania lub dostępu w przeglądarce.