ZESTAW ARTYSTYCZNY Z KOLORYM PIASKIEM DJ ECO - TĘCZOWE RYBKI

ZESTAW ARTYSTYCZNY Z KOLORYM PIASKIEM DJECO - TĘCZOWE RYBKI

DJ08661

75,00 zł

Dostępnych w magazynie: 2

Koszt wysyłki: od 9,90 zł

Wysyłamy do 24h

DJECO

Zestaw Tęczowe Rybki, francuskiej firmy Djeco, to wspaniała zabawa artystyczna dla dzieci. Piasek barwiony na piękne kolory oraz brokat to doskonały materiał do wykonania pięknej pracy. W zestawie znajdziemy 4 plansze z przygotowanym wzorem, na bazie którego wykonuje się obrazek. Wzór pokryty jest klejem i zabezpieczony folią. Przy użyciu dołączonego patyczka odklejamy wybrany fragment folii posypujemy klejące miejscem kolorowym piaskiem i brokatem. Nadmiar piasku zsypujemy.

Powtarzając czynność, dobierając kolory według własnego pomysłu i fantazji, wypełniamy cały szablon. Tęczowe piaskowe kolory pozwalają stworzyć unikalny, zachwycający obrazek.

Do dyspozycji 9 pojemniczków z piaskiem w różnych kolorach, 2 pojemniczki z brokatem, patyczek i 4 plansze. Dodatkowo książeczka z instrukcją "krok po kroku".

Polecamy dzieciom w wieku 6 lat+.

Djeco to francuska firma założona w 1954 roku. Niezwykle popularny i uznany producent zabawek rozwijających wyobraźnię dziecka, jak również zestawów plastyczno-artystycznych. Zabawki Djeco charakteryzują się żywą kolorystyką, ciekawym wzornictwem oraz doskonałą jakością.

Ostatnio przeglądane

inni klienci kupili również

Polecamy

scroll
Wykorzystujemy pliki cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką cookies. Sam możesz określić warunki przechowywania lub dostępu w przeglądarce.