ZESTAW ARTYSTYCZNY Z BROKATEM DJECO - KWIATY

ZESTAW ARTYSTYCZNY Z BROKATEM DJECO - KWIATY

DJ09508

75,00 zł

Koszt wysyłki: od 9,90 zł

Produkt chwilowo niedostępny

DJECO

Zestaw artystyczny Kwiaty, francuskiej firmy Djeco, to wspaniała zabawa artystyczna dla dzieci. Sypki brokat w pięknych kolorach to doskonały materiał do wykonania urzekającej pracy.

W zestawie znajdziemy 4 plansze z przygotowanym wzorem, na bazie którego wykonuje się obrazek. Wzór pokryty jest klejem i zabezpieczony folią. Przy użyciu dołączonego patyczka odklejamy wybrany fragment folii posypujemy klejące miejscem kolorowym brokatem. Nadmiar piasku zsypujemy.

Powtarzając czynność, dobierając kolory według własnego pomysłu i fantazji, wypełniamy cały szablon. Piękne wzory i śliczne kolory pozwalają stworzyć unikalny, zachwycający obrazek.

Do dyspozycji 6 pojemniczków z brokatem w różnych kolorach, patyczek, pędzelek i 4 plansze z ilustracjami.

Polecamy dzieciom w wieku 6 lat+.

Djeco to francuska firma założona w 1954 roku. Niezwykle popularny i uznany producent zabawek rozwijających wyobraźnię dziecka, jak również zestawów plastyczno-artystycznych. Zabawki Djeco charakteryzują się żywą kolorystyką, ciekawym wzornictwem oraz doskonałą jakością.

Ostatnio przeglądane

inni klienci kupili również

Polecamy

scroll
Wykorzystujemy pliki cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką cookies. Sam możesz określić warunki przechowywania lub dostępu w przeglądarce.