ZABAWKA KONSTRUKCYJNA KINOPTIK DJECO - OGRÓD

ZABAWKA KONSTRUKCYJNA KINOPTIK DJECO - OGRÓD

DJ05602

97,00 zł

Dostępnych w magazynie: 1

Koszt wysyłki: od 9,90 zł

Wysyłamy do 24h

DJECO

Magnetyczne puzzle KINOPTIK OGRÓD firmy Djeco, to wspaniała zabawa w tworzenie ruchomych obrazów. Układanka przypomina bardzo starą technikę animacji "ombro cinema", opartą na iluzji optycznej.

Dołączona do zestawu paskowana folia pozwala ożywić ułożone ogrody. Poruszy płatki kwiatów, czy latające po ogrodzie pszczółki. Aby stworzyć iluzję ruchu, wystarczy przyłożyć folię do obrazka i bardzo powoli przesuwać ją od jednej krawędzi do drugiej.

Miłośnicy puzzli, konstrukcji i ruchomych obrazów z pewnością docenią pierwsze próby animowanej zabawy.

Zestaw składa się ze 107 elementów. Oprócz niezliczonej ilości elementów do układania, znajdziemy także 2 arkusze folii do poruszania obrazem, oraz podkładkę magnetyczną. Do zestawu dołączona jest książeczka ze szczegółową instrukcją i przykładami do układania.

Wymiary opakowania: 27 x 27 x 5cm.

Polecamy dzieciom w wieku 5lat+.

Djeco to francuska firma założona w 1954 roku. Niezwykle popularny i uznany producent zabawek rozwijających wyobraźnię dziecka oraz kreatywnych zestawów plastyczno-artystycznych. Zespół projektantów oraz ilustratorów Djeco pracuje w siedzibie firmy w Paryżu, często współpracując przy tworzeniu ze znanymi artystami. Zabawki Djeco charakteryzują się żywą kolorystyką, ciekawym wzornictwem oraz doskonałą jakością. Wszystkie spełniają europejskie normy bezpieczeństwa.

Ostatnio przeglądane

Polecamy

scroll
Wykorzystujemy pliki cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką cookies. Sam możesz określić warunki przechowywania lub dostępu w przeglądarce.