ZESTAW ARTYSTYCZNY Z BROKATEM DJECO - MAGICZNE ZWIERZĘTA

ZESTAW ARTYSTYCZNY Z BROKATEM DJECO - MAGICZNE ZWIERZĘTA

DJ09502

74,00 zł

Dostępnych w magazynie: 1

Koszt wysyłki: od 9,90 zł

Wysyłamy do 24h

DJECO

Zestaw artystyczny Magiczne Zwierzęta, francuskiej firmy Djeco, to wspaniała zabawa artystyczna dla dzieci. Sypki brokat w pięknych kolorach to doskonały materiał do wykonania urzekającej pracy.

W zestawie znajdziemy 4 plansze z przygotowanym wzorem, na bazie którego wykonuje się obrazek. Wzór pokryty jest klejem i zabezpieczony folią. Przy użyciu dołączonego patyczka odklejamy wybrany fragment folii posypujemy klejące miejscem kolorowym brokatem. Nadmiar piasku zsypujemy.

Powtarzając czynność, dobierając kolory według własnego pomysłu i fantazji, wypełniamy cały szablon. Piękne wzory i śliczne kolory pozwalają stworzyć unikalny, zachwycający obrazek.

Do dyspozycji 6 pojemniczków z brokatem w różnych kolorach, patyczek, pędzelek i 4 plansze z ilustracjami.

Polecamy dzieciom w wieku 7-13 lat.

Djeco to francuska firma założona w 1954 roku. Niezwykle popularny i uznany producent zabawek rozwijających wyobraźnię dziecka, jak również zestawów plastyczno-artystycznych. Zabawki Djeco charakteryzują się żywą kolorystyką, ciekawym wzornictwem oraz doskonałą jakością.

Ostatnio przeglądane

Polecamy

scroll
Wykorzystujemy pliki cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką cookies. Sam możesz określić warunki przechowywania lub dostępu w przeglądarce.