KALEJDOSKOP LONDJI - BERLIN

KALEJDOSKOP LONDJI - BERLIN

CD035

48,00 zł

38,40 zł

Dostępnych w magazynie: 1

Koszt wysyłki: od 9,90 zł

Wysyłamy do 48h

LONDJI

Średnica: 3.8 cm

Długość: 19.4cm

Kalejdoskop wykonany z grubego kartonu, hiszpańskiej marki Londji.  Z zewnątrz jest zdobiony nastrojową ilustracją z Berlinem i Bramą Branderburską.

Urocza zabawka optyczna, która od dawien dawna bawi dzieci, a i u dorosłych przywołuje wspomnienia i sentymentalny uśmiech. Pięknie ozdobiona tekturowa tulejka zachęca do zajrzenia do środka przez maleńką dziurkę, a wewnątrz magia z ruchomych szkiełek. Obracając kalejdoskop widzimy jak pięknie zmieniają się obrazy tworzone z odbić otaczającej nas przestrzeni.

Polecamy dzieciom w wieku w wieku 3lat+

Londji to hiszpańska marka tworząca gry i zabawki dla dzieci, których wyjątkowość wypływa z połączenia w tradycyjnych formach ponadczasowych wartości z prawdziwą sztuką. Piękny wachlarz produktów tworzą puzzle, domina, kalejdoskopy, teatrzyki cieni.

Wszystkie produkty Londji są produkowane w Barcelonie w zgodzie z normami European Toy Safety Standard EN71. Są bardzo starannie wykonane z wykorzystaniem surowców odzyskanych w procesie recyclingu.

Ostatnio przeglądane

Polecamy

scroll
Wykorzystujemy pliki cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką cookies. Sam możesz określić warunki przechowywania lub dostępu w przeglądarce.