WIEŻA Z KLOCKÓW DJECO - BABY BLOKI

WIEŻA Z KLOCKÓW DJECO - BABY BLOKI

DJ06103

79,00 zł

Koszt wysyłki: od 9,90 zł

Produkt chwilowo niedostępny

DJECO

Wykonane z grubej tektury klocki od firmy Djeco, to zabawa dla dzieci już od pierwszego roku życia. W zestawie jest 10 kolorowych sześcianów, z których możemy ustawić wieżę o wysokości prawie 90cm.

Klocki są pięknie zilustrowane w pastelowych kolorach. Na jednej ścianie widzimy leśne zwierzęta, na drugiej także cyferki do nauki dla nieco starszych dzieci. Dużo do oglądania, kreatywnego budowania historii i świetnej zabawy. Wieżę można oczywiście burzyć i chować pudełeczka jedno w drugie.

Wysokość wieży: 87 cm

Przeznaczone dla dzieci w wieku 12m+.

Djeco to francuska firma założona w 1954 roku. Niezwykle popularny i uznany producent zabawek rozwijających wyobraźnię dziecka oraz kreatywnych zestawów plastyczno-artystycznych. Zespół projektantów oraz ilustratorów Djeco pracuje w siedzibie firmy w Paryżu, często współpracując przy tworzeniu ze znanymi artystami. Zabawki Djeco charakteryzują się żywą kolorystyką, ciekawym wzornictwem oraz doskonałą jakością. Wszystkie spełniają europejskie normy bezpieczeństwa.

Ostatnio przeglądane

Polecamy

scroll
Wykorzystujemy pliki cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką cookies. Sam możesz określić warunki przechowywania lub dostępu w przeglądarce.